Biuro rachunkowe – Zielona Góra | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Zielona Góra

Szukasz biura rachunkowego w Zielonej Górze, które nie wymaga dostarczania papierowych faktur i dojazdów na spotkania? Open Profit to w 100% zdalne biuro rachunkowe, które działa w całej Polsce i obsługuje również Zieloną Górę. Zależy nam na rozwijaniu trwałych i wieloletnich relacji z przedsiębiorcami, dlatego zapewniamy sprawną obsługę online, dostęp do księgowości 24/7 i wsparcie Opiekuna Klienta. Naszą ofertę kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw chcących przejść na wygodną księgowość online. Zielona Góra to miasto, w którym oferujemy obsługę księgową i kadrowo-płacową, a także wsparcie podczas rejestracji firmy oraz doradztwo prawno-podatkowe. Biuro podatkowe Open Profit to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców z Zielonej Góry!

Księgowość Warszawa

Zielona Góra – oferta biura rachunkowego Open Profit

Oferujemy szeroki zakres usług, z których mogą skorzystać zarówno początkujący, jak i doświadczeni przedsiębiorcy. Nie tylko pomożemy Ci zarejestrować firmę w Zielonej Górze, lecz również poprowadzimy Twoją księgowość i wesprzemy Cię podczas zatrudniania pracowników. Przez cały okres współpracy możesz korzystać z konsultacji online i zadawać nam pytania.

Oferta biura rachunkowego Open Profit:

  • usługi księgowe – dla mikro i małych przedsiębiorców prowadzących księgowość w postaci książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej lub ksiąg rachunkowych,

  • kadry i płace – nasze biuro rachunkowe w Zielonej Górze obsługuje małe firmy, które zatrudniają pracowników,

  • doradztwo prawno-podatkowe – usługi doradcze kierujemy do przedsiębiorców potrzebujących wsparcia w zakresie wyboru formy działalności, formy opodatkowania, zatrudniania współpracowników itp.,

  • rejestracja firmy – osobom, które dopiero planują zarejestrować firmę w Zielonej Górze, pomożemy dopełnić formalności i sprawdzimy poprawność wniosku.

Przed podpisaniem umowy zaprosimy Cię na krótkie spotkanie online przez Microsoft Teams. Podczas rozmowy przedstawimy Ci nasz model współpracy, odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy konkretne usługi księgowe. Zielona Góra to miasto, w którym możesz skorzystać z pełnej oferty Open Profit.

Jak zarejestrować firmę w Zielonej Górze?

Rejestracja firmy wiąże się z dużym stresem, zwłaszcza jeśli przyszły przedsiębiorca nie zna się na różnicach między formami działalności czy opodatkowania. Z nami możesz mieć pewność, że zarejestrujesz firmę prawidłowo i wybierzesz opcje, które będą w pełni dopasowane do profilu działalności. Jeśli będziesz zadowolony/a z naszych usług, zaproponujemy Ci również prowadzenie księgowości Twojej nowej firmy.

Mała i pełna księgowość – usługi księgowe w Zielonej Górze

Nasze usługi księgowe kierujemy do przedsiębiorców z Zielonej Góry, którzy prowadzą uproszczoną lub pełną księgowość, w tym również księgi rachunkowe. Zajmiemy się rozliczaniem faktur, prowadzeniem wymaganych rejestrów i kontaktem z organami administracji. Usługi księgowe to także stałe doradztwo, z którego możesz korzystać przez cały okres trwania współpracy. Z Open Profit Twoja księgowość jest w dobrych rękach!

Kadry i płace dla firm z Zielonej Góry 

Obsługujemy przedsiębiorstwa zatrudniające pracowników, które szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie kadr i płac. Biuro rachunkowe Open Profit obsługuje klientów z Zielonej Góry w następujących sprawach: wybór formy zatrudnienia pracowników, prowadzenie elektronicznych teczek osobowych, przygotowywanie list płac, naliczanie wynagrodzeń, dostarczanie gotowych wzorów umów, wysyłanie deklaracji ZUS i PIT.

Biuro rachunkowe Warszawa

Księgowość online w Zielonej Górze – dlaczego warto?

Choć tradycyjne biura księgowe wciąż cieszą się popularnością wśród Polaków, coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na księgowość online. Zielona Góra jest miastem, w którym z naszej oferty korzystają przede wszystkim firmy stawiające na automatyzację procesów księgowych i sprawne zarządzanie finansami. Z nami możesz korzystać z nowych technologii i na zawsze porzucić tradycyjny sposób prowadzenia księgowości. W ramach współpracy otrzymasz więcej czasu na prowadzenie biznesu, stały wgląd w księgowość firmy i dostęp do profesjonalnych usług doradczych.

Biuro podatkowe Open Profit to przede wszystkim:

  • szeroki zakres usług: księgowość, kadry i płace, doradztwo prawno-podatkowe, pomoc w rejestracji firmy w Zielonej Górze,

  • skupienie się na potrzebach mikro i małych przedsiębiorstw z Zielonej Góry,

  • kontakt w 100% zdalny – telefoniczny, mailowy lub przez Microsoft Teams,

  • elektroniczna wymiana dokumentów – przez wygodną aplikację Dropbox,

  • wsparcie Opiekuna Klienta przez cały okres współpracy,

  • zaufany zespół wewnętrznych księgowych (nie współpracujemy z księgowymi z zewnątrz!),

  • polisa na ponad 1 000 000 zł i odpowiedzialność za ewentualne błędy.

Biuro księgowe Warszawa

Oszczędzasz czas

Z usług naszego biura rachunkowego możesz korzystać bez względu na to, czy aktualnie przebywasz w Zielonej Górze, czy jesteś w zagranicznej delegacji. Wymiana dokumentów odbywa się zdalnie, podobnie jak kontakt z dedykowanym Opiekunem Klienta. Możemy do siebie dzwonić, pisać lub rozmawiać przez Microsoft Teams – to Ty decydujesz, jaka forma kontaktu Ci najbardziej odpowiada. Nie musisz wysyłać nam faktur pocztą ani dojeżdżać na spotkania do siedziby Open Profit, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na prowadzenie biznesu.

Korzystasz ze wsparcia specjalistów

Obawiasz się, że zdalne biuro rachunkowe, które obsługuje klientów z całej Polski, nie będzie miało czasu na osobisty kontakt? Z Open Profit nie musisz się o to martwić – dysponujemy zespołem zaufanych ekspertów, a na początku współpracy każdemu klientowi przypisujemy indywidualnego Opiekuna. To z nim się kontaktujesz i to on odpowiada za księgowość Twojej firmy.

Biuro podatkowe, Zielona Góra – współpraca z Open Profit!

Zależy nam na wieloletnich relacjach z przedsiębiorcami, dlatego naszą ofertę kierujemy do klientów poszukujących biura rachunkowego do stałej współpracy księgowej. Open Profit to biuro podatkowe dla przedsiębiorców z Zielonej Góry, które na pierwszym miejscu stawia komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Skontaktuj się z nami i wybierz datę spotkania online, podczas którego odpowiemy na pytania i wspólnie wybierzemy usługi z naszej oferty. Biuro podatkowe Open Profit to rzetelna księgowość online dla mikro i małych przedsiębiorców z Zielonej Góry!