Biuro rachunkowe – Białystok | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Białystok

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego online, które specjalizuje się w księgowości i usługach doradczych dla mikro i małych przedsiębiorstw. Zależy nam na budowaniu długoterminowych relacji z Klientami, którzy oczekują zdalnej obsługi księgowej i współpracy z doświadczonymi specjalistami. Szukasz biura podatkowego w Białymstoku? Open Profit to nie tylko usługi księgowe i doradcze online, lecz również najlepsze źródło informacji na temat bieżącej kondycji Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy założyć firmę, poprowadzimy księgowość i zapewnimy obsługę kadrowo-płacową oraz profesjonalne usługi doradcze. Jeśli interesuje Cię nowoczesna księgowość online w Białymstoku – Open Profit to najlepszy wybór!

Księgowość Warszawa

Usługi księgowe, Białystok – dlaczego Open Profit?

Białystok to miasto, w którym prowadzisz firmę? Biuro rachunkowe Open Profit zadba o Twoje sprawy księgowe, byś mógł w pełni skupić się na rozwoju działalności gospodarczej. Z nami możesz mieć pewność, że finanse Twojej firmy są w dobrych rękach! Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Dedykowany Opiekun Klienta

Każdy przedsiębiorca wybierający nasze usługi księgowe w Białymstoku otrzymuje własnego Opiekuna, który prowadzi księgowość i oferuje rekomendacje podatkowe. W Open Profit nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych, a wszyscy specjaliści są rekrutowani i zatrudniani przez naszą firmę.

Dostępność i elastyczność

Nasze zdalne biuro rachunkowe zapewnia dostęp do ksiąg rachunkowych 24/7 – niezależnie od tego, czy jesteś aktualnie w Białymstoku, czy w innym mieście. Obsługujemy mikro i małe przedsiębiorstwa z całej Polski, a dzięki wygodnemu dostępowi online masz stały wgląd w swoją księgowość.

Wygoda i oszczędność czasu 

Zdalne usługi księgowe to sposób na znaczną oszczędność czasu – nie musisz dojeżdżać do biura rachunkowego ani umawiać się na spotkania z księgowym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie działalności gospodarczej jest czasochłonne, dlatego pragniemy ograniczyć formalności do minimum. Nie oferujemy skomplikowanych programów do księgowania – zapewniamy elektroniczny obieg dokumentów, które skanujesz i wysyłasz do opiekuna za pomocą aplikacji Dropbox.

Bezpieczna księgowość online

Nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych, którzy w razie problemu odpowiadają za swoje działania niezależnie od naszej firmy. Umowę podpisujesz z Open Profit i to my odpowiadamy za bezpieczeństwo, poziom obsługi i Twoją satysfakcję. Posiadamy polisę na ponad milion złotych. Z nami Twoja firma jest bezpieczna.

Biuro rachunkowe Warszawa

Białystok, biuro rachunkowe Open Profit – oferta

Nasze zdalne biuro rachunkowe oferuje szeroką gamę usług związanych z obsługą księgową i kadrowo-płacową. Obsługujemy zarówno początkujące, jak i doświadczone przedsiębiorstwa, a także pomagamy w założeniu działalności gospodarczej. Dbamy o to, by każdy Klient miał dostęp 24/7 do swojej księgowości i mógł uzyskać odpowiedzi na pytania w jak najkrótszym czasie.

Usługi księgowe w Białymstoku

Nasze biuro rachunkowe jest otwarte na współpracę z mikro i małymi przedsiębiorstwami z Białegostoku i całej Polski. Prowadzimy księgowość w postaci książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej lub pełnej księgowości – w zależności od wybranej formy opodatkowania. Zapewniamy również konsultacje księgowe online, pomoc w zakresie wysokości składek ZUS i rozliczeń podatków czy opiniowanie umów. Dzięki naszym usługom księgowym online nie musisz zatrudniać specjalisty w firmie ani samodzielnie korzystać ze skomplikowanego programu księgowego.

Biuro księgowe Warszawa

Rejestracja firmy – Białystok

Open Profit to także miejsce, w którym uzyskasz profesjonalną pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Rejestracja firmy w Białymstoku nie jest trudna, pod warunkiem że możesz liczyć na wsparcie i doradztwo doświadczonych specjalistów. Pomożemy:

 • wybrać odpowiednią formę prawną działalności,

  • wybrać najlepszą formę opodatkowania,

  • zweryfikować konieczność rozliczania VAT,

  • zarejestrować firmę online,

  • przeprowadzić weryfikację poprawności wpisu,

  • dopełnić formalności związane z ZUS-em.

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Białymstoku

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową – możesz nam powierzyć nadzór nad sprawami kadrowymi z naliczaniem wynagrodzeń, a także nad prawno-administracyjną stroną zawierania umów z pracownikami. Jeśli chodzi o kadry i płace, nasze biuro rachunkowe w Białymstoku wspiera Klientów w zakresie:

 • wyboru formy zatrudnienia pracownika,

  • przygotowywania wzorów umów,

  • prowadzenia elektronicznych teczek osobowych,

  • przygotowywania i wysyłania deklaracji PIT i ZUS,

  • przygotowywania list płac,

  • naliczania wynagrodzeń.

Księgowy Warszawa

Usługi doradcze dla firm z Białegostoku

Planujesz założyć firmę i potrzebujesz informacji na ten temat? A może jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, który szuka wsparcia w zakresie zatrudniania pracowników? Jesteśmy na bieżąco z przepisami i mamy wieloletnie doświadczenie w pracy w księgowości. Oprócz doradztwa w zakresie wyboru formy działalności i opodatkowania zapewniamy również usługi doradcze związane z zatrudnianiem pracowników czy zmianami w prawie. Reprezentujemy także Klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i urzędem skarbowym.

Biuro podatkowe, Białystok – jak wygląda współpraca z Open Profit?

Współpraca z Open Profit jest w 100% zdalna, dlatego możesz korzystać z naszych usług bez względu na miejsce prowadzenia działalności. Wystarczy podpisać z nami umowę w formie subskrypcji, założyć konto w Open Profit i dostarczyć nam pełnomocnictwa. Po analizie dokumentów przydzielimy Ci dedykowanego Opiekuna i przyznamy dostęp do konta w aplikacji Dropbox, przez którą będziesz przesyłać nam dokumenty. Naszą ofertę kierujemy do nowoczesnych przedsiębiorców, którzy nie mają czasu na dojazdy do biura rachunkowego i chcą mieć księgowość na wyciągnięcie ręki – na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Prowadzimy zarówno małą księgowość, jak i księgi rachunkowe. Białystok to jedno z miast, które obsługujemy – dzięki zdalnym możliwościom Open Profit prowadzenie księgowości jeszcze nigdy nie było tak proste!