Biuro rachunkowe – Wrocław | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Wrocław

Prowadzisz działalność gospodarczą we Wrocławiu? Zapraszamy do zdalnego biura rachunkowego Open Profit – z nami możesz liczyć na wygodną współpracę, elastyczną ofertę i znaczną oszczędność czasu. Biuro podatkowe Open Profit obsługuje mikro i małe przedsiębiorstwa z Wrocławia – każdą sprawę załatwisz z nami zdalnie. Prowadzimy elektroniczny obieg dokumentów i kontaktujemy się telefonicznie, mailowo lub przez Microsoft Teams. Oferujemy obsługę kadrowo-płacową, doradztwo prawno-podatkowe oraz usługi księgowe dla klientów z Wrocławia. Pomożemy również zarejestrować firmę i podpowiemy, na co zwrócić uwagę na początku prowadzenia działalności. Dołącz do grona klientów Open Profit i przekonaj się, że prowadzenie księgowości jeszcze nigdy nie było tak proste!

Księgowość Warszawa

Wrocław – jakie są zalety księgowości online?

Tradycyjna księgowość ma swoje zalety, jednak zajmuje sporo czasu i nie jest dopasowana do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorców, którzy lubią załatwiać sprawy zdalnie. Księgowość online we Wrocławiu to propozycja dla przedsiębiorców, którzy pracują w ramach umowy B2B lub prowadzą małą firmę zatrudniającą pracowników. Sprawdź, jakie są zalety przejścia z księgowości tradycyjnej na zdalną.

Oszczędność czasu

Tradycyjne biura rachunkowe często wymagają osobistego dostarczania faktur lub wysyłania dokumentów pocztą, co zajmuje niestety sporo czasu. Również spotkania z księgowymi odbywają się zazwyczaj w siedzibie biura rachunkowego, do którego trzeba czasem dojechać na drugi koniec miasta. Decydując się na współpracę z biurem podatkowym Open Profit, nie musisz się o to martwić. Nasze usługi księgowe we Wrocławiu świadczymy w 100% zdalnie: dotyczy to zarówno kontaktu, jak i przesyłania faktur. Chętnie wykorzystujemy nowe technologie i stawiamy na elektroniczny obieg dokumentów – w trosce o zadowolenie naszych klientów.

Wsparcie Opiekuna Klienta

Martwisz się, że zdalne biuro rachunkowe we Wrocławiu nie zadba o indywidualne podejście do klienta tak dobrze jak tradycyjny księgowy? Bez obaw, w Open Profit każdy przedsiębiorca od samego początku może liczyć na wsparcie Opiekuna Klienta, który będzie zajmował się księgowością firmy przez cały okres współpracy. Za Twoje sprawy odpowiada więc jeden księgowy, z którym masz stały kontakt.

Elastyczna oferta

Zależy nam na tym, by usługi księgowe we Wrocławiu były w 100% dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego zapewniamy kompleksową ofertę, z której możesz wybrać dowolne elementy. Szczegóły ustalimy podczas krótkiego spotkanie online, na które umówimy się przed podpisaniem umowy. Pamiętaj, że nie musisz znać się na księgowości, by prowadzić firmę – od tego jesteśmy my! Zadbamy o Twoją księgowość oraz kadry i płace. Zdalne biuro rachunkowe we Wrocławiu to wygoda, elastyczność i bieżące wsparcie w prowadzeniu firmy.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw. W przeciwieństwie do niektórych biur rachunkowych online w Open Profit nie współpracujemy z zewnętrznymi księgowymi, którzy w razie problemów odpowiadają za błędy niezależnie od naszej firmy – to my jesteśmy odpowiedzialni za Twoją księgowość. Posiadamy polisę na ponad 1 000 000 zł.

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Open Profit – oferta dla klientów z Wrocławia

W ramach współpracy z biurem rachunkowym Open Profit klienci z Wrocławia mogą skorzystać z następujących usług:

    • usługi księgowe – dla firm prowadzących księgowość uproszczoną lub księgi rachunkowe,

    • kadry i płace – dla firm, które zatrudniają co najmniej jednego pracownika,

    • rejestracja firmy – dla osób, które dopiero planują założyć firmę we Wrocławiu, lecz nie wiedzą, jak to zrobić i potrzebują wsparcia w zakresie wyboru formy działalności i formy opodatkowania,

    • usługi doradcze – dla firm, które szukają doradztwa prawno-podatkowego w zakresie zmian w prawie, wyboru formy działalności, zatrudniania współpracowników i nie tylko.

Zakres usług ustalimy podczas spotkania online, które odbędzie się przed podpisaniem umowy. Nie wszystkie firmy potrzebują bowiem wsparcia w zakresie kadr i płac – ta usługa jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorstw zatrudniających pracowników. Podobnie jest w przypadku rejestracji firmy we Wrocławiu – jest to usługa jednorazowa, która później może się przekształcić w prowadzenie księgowości online. Jeśli chodzi o usługi doradcze, może z nich skorzystać każdy klient Open Profit. W tym celu wystarczy zwrócić się z pytaniem do swojego Opiekuna.

Biuro księgowe Warszawa

Zdalne usługi księgowe we Wrocławiu

Ofertę Open Profit kierujemy do przedsiębiorców, którzy prowadzą księgowość uproszczoną (np. KPiR) lub pełną księgowość (księgi rachunkowe). Wrocław jest miastem, w którym możesz także skorzystać z naszych konsultacji księgowych online, na przykład w ramach opiniowania umów cywilnoprawnych. Podejmujemy się również reprezentowania przedsiębiorców przed organami administracji.

Biuro rachunkowe we Wrocławiu – obsługa kadrowo-płacowa

W ramach obsługi kadrowo-płacowej możesz skorzystać między innymi z doradztwa przy wyborze formy zatrudnienia pracowników, prowadzenia elektronicznych teczek osobowych, naliczania wynagrodzeń czy przygotowywania list płac. Zajmujemy się również dostarczaniem wzorów umów oraz wysyłką deklaracji ZUS i PIT. Jeśli chodzi o kadry i płace, nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu świadczy usługi dla przedsiębiorców zatrudniających co najmniej jednego pracownika, a także dla firm o statusie agencji pracy tymczasowej.

Przedsiębiorco z Wrocławia – zapraszamy do współpracy z Open Profit!

Szukasz rzetelnego partnera do wieloletniej współpracy? Zapraszamy do skorzystania z oferty Open Profit – zdalnego biura podatkowego dla klientów z Wrocławia i całej Polski. Wybierz nas, jeśli zależy Ci na przejrzystych warunkach współpracy, terminowości, stałym kontakcie, elektronicznej wymianie dokumentów i w 100% zdalnej obsłudze. Skontaktuj się z nami – umówimy się na spotkanie online, podczas którego ustalimy szczegóły współpracy. Biuro rachunkowe Open Profit to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców z Wrocławia!