Biuro rachunkowe – Szczecin | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe| openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Szczecin

Potrzebujesz sprawdzonego księgowego, który zapewnia wysoką jakość i dba o to, byś nie musiał tracić czasu na dojazdy do biura rachunkowego? Szczecin jest miastem, w którym działa Open Profit – w 100% zdalne biuro podatkowe obsługujące mikro i małe przedsiębiorstwa. Z nami możesz zautomatyzować procesy księgowe w swojej firmie i wreszcie przejść na wygodną księgowość online. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorców ze Szczecina działających w różnych branżach. Usługi księgowe, doradztwo prawno-podatkowe i obsługę kadrowo-płacową kierujemy zarówno do klientów pracujących w ramach B2B, jak i firmy zatrudniające pracowników. Dołącz do zadowolonych klientów Open Profit i postaw na wygodną księgowość online!

Księgowość Warszawa

Biuro podatkowe w Szczecinie – sprawdź ofertę Open Profit

Szczecin jest miastem, w którym biuro rachunkowe Open Profit obsługuje mikro i małe przedsiębiorstwa z wielu branż. Zapewniamy kompleksową ofertę, którą jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Klienci ze Szczecina mogą skorzystać z następujących usług:

  • usługi księgowe – dla firm prowadzących zarówno małą, jak i pełną księgowość,

  • kadry i płace – nasze biuro rachunkowe w Szczecinie ma ofertę dla firm zatrudniających co najmniej jednego pracownika,

  • rejestracja firmy – dla osób, które dopiero planują założyć firmę w Szczecinie i szukają wsparcia w zakresie wyboru formy działalności czy formy opodatkowania,

  • usługi doradcze – dla wszystkich firm potrzebujących profesjonalnego doradztwa prawno-podatkowego.

Przed podpisaniem umowy zaprosimy Cię na krótkie spotkanie online, na którym opowiemy Ci o naszym modelu współpracy, wyjaśnimy nieścisłości, zapytamy o Twoje oczekiwania i dobierzemy zakres usług dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Jesteśmy otwarci na współpracę z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz osobami, które dopiero planują rejestrację firmy w Szczecinie.

Kompleksowe usługi księgowe w Szczecinie

Obsługujemy przedsiębiorców prowadzących księgowość uproszczoną lub księgi rachunkowe w Szczecinie. Usługi księgowe świadczymy zdalnie, dlatego wszelkie dokumenty przesyłasz nam przez konto Dropbox. Co miesiąc Opiekun rozlicza Twoją firmę i przesyła informacje dotyczące wysokości podatków i składek ZUS. Zajmujemy się również doradztwem księgowym, reprezentowaniem klientów przed organami administracji oraz wysyłanie deklaracji PIT.

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Szczecinie

Jeśli chodzi o kadry i płace, biuro rachunkowe Open Profit wspiera przedsiębiorców ze Szczecina w wyborze formy zatrudnienia pracowników, naliczaniu wynagrodzeń i przygotowywaniu list płac. Dostarczamy również gotowe wzory umów, prowadzimy elektroniczne teczki osobowe oraz zajmujemy się wysyłką deklaracji PIT i ZUS.

Biuro rachunkowe Warszawa

Szczecin – zalety księgowości online

Zastanawiasz się, dlaczego warto zrezygnować z tradycyjnej księgowości na rzecz księgowości online w Szczecinie? Zdalne biuro rachunkowe to nie tylko oszczędność czasu i zasobów, ale również łatwy kontakt, wysokie bezpieczeństwo, elastyczna oferta i wsparcie doświadczonych specjalistów. Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając biuro podatkowe Open Profit w Szczecinie!

Wsparcie dedykowanego Opiekuna Klienta

Zdalna obsługa wcale nie oznacza gorszego kontaktu z księgowym. Wręcz przeciwnie! Każdemu nowemu klientowi przydzielamy Opiekuna, który zajmuje się sprawami firmy przez cały okres współpracy. Nie musisz się więc martwić, że za Twoje sprawy będzie odpowiadało wiele różnych osób – z każdym pytaniem możesz się zwrócić do swojego Opiekuna, z którym masz stały kontakt mailowy, telefoniczny lub przez Microsoft Teams. Nie jesteśmy anonimowymi księgowymi – u nas współpracujesz z doświadczonymi specjalistami, którzy mogą się pochwalić dyplomami ukończonych studiów i kursów.

Biuro księgowe Warszawa

Oszczędność czasu i zasobów

Nie wymagamy osobistego dostarczania dokumentów ani wysyłania papierowych faktur pocztą. Spotkania nigdy nie odbywają się też w biurze Open Profit, dlatego nie musisz tracić czasu na dojazdy. Nasze usługi księgowe w Szczecinie świadczymy w 100% zdalnie – dotyczy to zarówno organizowania spotkań, jak i przesyłania dokumentów. Faktury przesyłasz nam za pośrednictwem wygodnej aplikacji Dropbox, a na spotkania umawiamy się w Microsoft Teams.

Elastyczna oferta i dostęp 24/7

Przed podpisaniem umowy spotkamy się online, by dopasować nasze usługi do Twoich potrzeb. Na tym etapie otrzymasz również wycenę – bez ukrytych kosztów. Dużą zaletą księgowości online w Szczecinie jest stały dostęp do spraw księgowych firmy – przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zdalne biuro rachunkowe w Szczecinie to elastyczność, wygoda i pełna kontrola nad rozliczeniami.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług

Zespół Open Profit to wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Nasze biuro rachunkowe dba o bezpieczeństwo klientów ze Szczecina – posiadamy polisę na ponad 1 000 000 zł i odpowiadamy za ewentualne błędy w rozliczeniach. Nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych – podpisując z nami umowę, masz pewność, że Twoją księgowością zajmie się specjalista zatrudniony w Open Profit.

Biuro podatkowe, Szczecin – zapraszamy do współpracy z Open Profit!

Zależy nam na przejrzystych zasadach współpracy, dlatego nie boimy się trudnych pytań. Przed pierwszym spotkaniem online przygotuj listę – odpowiemy na każde pytanie i wyjaśnimy wszelkie nieścisłości.

Nasze biuro rachunkowe w Szczecinie to przede wszystkim:

 • zdalna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa,

  • zdalny kontakt i wsparcie Opiekuna Klienta,

  • obsługa mikro i małych przedsiębiorstw ze Szczecina,

  • elektroniczny obieg dokumentów i spotkania online,

  • zespół wewnętrznych księgowych z doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorstw,

  • polisa na ponad 1 000 000 zł i wysoka odpowiedzialność za księgowość klienta.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszego modelu współpracy? Skontaktuj się z nami – umówimy się na niezobowiązujące spotkanie online, podczas którego odpowiemy na pytania i przedstawimy ofertę współpracy. Biuro podatkowe Open Profit to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców ze Szczecina!

Księgowy Warszawa