Biuro rachunkowe – Poznań | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Poznań

Poznań jest miastem, w którym prowadzisz działalność gospodarczą? Zapraszamy do naszego zdalnego biura rachunkowego Open Profit – dzięki obsłudze online jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorcami z całej Polski, w tym również z Poznania. Oferujemy usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową i rekomendacje prawno-podatkowe. Początkującym przedsiębiorcom pomagamy również w rejestracji firmy i dopełnieniu formalności związanych z założeniem działalności gospodarczej. Obsługujemy mikro i małe przedsiębiorstwa z Poznania – zarówno te prowadzące księgowość uproszczoną, jak i firmy, których system ewidencji księgowej obejmuje księgi rachunkowe. Z nami możesz w pełni poświęcić się prowadzeniu biznesu i nie tracić czasu na dojazdy do siedziby biura – obsługa księgowa odbywa się w 100% zdalnie!

Księgowość Warszawa

Poznań, biuro rachunkowe – dlaczego Open Profit?

Jeśli prowadzisz biznes w Poznaniu od kilku lub kilkudziesięciu lat, z pewnością przyzwyczaiłeś się do pewnego standardu usług księgowych. Choć tradycyjny model ma swoje zalety, jest on dziś nieco przestarzały, a coraz mniej firm decyduje się na dostarczanie papierowych faktur do siedziby biura. Jeśli zależy Ci na prowadzeniu nowoczesnej firmy, zacznij od księgowości – nasze zdalne biuro rachunkowe współpracuje z przedsiębiorcami z Poznania, którzy zdecydowali się na automatyzację procesów księgowych. Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając współpracę z Open Profit.

Nowoczesna księgowość online

W Open Profit na pierwszym miejscu stawiamy komfort Klienta, dlatego nasze biuro rachunkowe w Poznaniu to Twój partner w prowadzeniu nowoczesnego biznesu. Wymiana dokumentów następuje w sposób elektroniczny (Dropbox), a ze swoim Opiekunem możesz się kontaktować mailowo, telefonicznie lub podczas spotkań online. Z nami oszczędzasz czas i usprawniasz działanie swojej firmy!

Bezpieczeństwo

Zastanawiasz się, czy księgowość online jest bezpieczna? Poznań to jedno z miast, w których świadczymy usługi księgowe od 2005 roku – w tym czasie z naszego wsparcia skorzystało już ponad 1500 przedsiębiorców! Mamy polisę na ponad 1 000 000 złotych, co świadczy o naszym profesjonalizmie, doświadczeniu i odpowiedzialności.

Dedykowany Opiekun Klienta

Rozpoczynając współpracę z Open Profit, otrzymujesz wsparcie dedykowanego Opiekuna, który będzie zajmował się Twoją księgowością. Nie musisz się więc martwić, że Twoja księgowość będzie przechodziła z rąk do rąk – dbamy o to, byś czuł się z nami bezpiecznie. Twój Opiekun będzie również odpowiedzialny za rekomendacje i konsultacje.

Biuro rachunkowe Warszawa

Przedsiębiorco z Poznania – sprawdź ofertę naszego biura rachunkowego!

Biuro podatkowe Open Profit działa w 100% zdalnie, dzięki czemu naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z całego kraju, w tym również z Poznania. Zadbaliśmy o to, by nasze usługi były dopasowane do potrzeb mikro i małych przedsiębiorców – każdej firmie przyznajemy indywidualnego Opiekuna, który współpracuje z Klientem przez cały okres obowiązywania umowy. Nasza oferta dla firm z Poznania obejmuje usługi księgowerekomendacje prawno-podatkowe, rejestrację firmy oraz kadry i płace. Sprawdź szczegółowe informacje i przekonaj się, że księgowość online to nie tylko wygoda, ale też współpraca na przejrzystych warunkach!

Biuro księgowe Warszawa

Usługi księgowe dla przedsiębiorców z Poznania

W ramach usług księgowych prowadzimy księgowość uproszczoną oraz księgi rachunkowe. Poznań to miasto, w którym działa Twoja firma? Przeanalizujemy indywidualne potrzeby i dostosujemy do nich ofertę Open Profit. Zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi z księgowością, m.in. prowadzeniem rejestrów VAT, ewidencji środków trwałych czy ewidencji przebiegu pojazdu. W razie potrzeby będziemy również reprezentować Twoją firmę przed organami administracji.

rekomendacje prawno-podatkowe w Poznaniu

Niestety zmiany w prawie podatkowym są nieuniknione, co nie oznacza, że musisz je nieustannie śledzić. Od tego masz nas! Świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorców z Poznania, którzy chcą być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami, lecz nie mają czasu na ich śledzenie. Na wszystkie pytania odpowie Twój Opiekun, który przez cały okres trwania współpracy będzie do Twojej dyspozycji. Z nami możesz być zawsze na bieżąco – i to bez żadnego wysiłku!

Rejestracja firmy w Poznaniu

Czy wiesz, że naszą ofertę kierujemy nie tylko do doświadczonych, ale też do początkujących przedsiębiorców? Jeśli planujesz założyć firmę, na pewno masz wiele pytań. Jaką formę prowadzenia działalności wybrać? A co z opodatkowaniem? Czy mogę zarejestrować firmę przez internet? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania online – pomożemy Ci pozbyć się wątpliwości i przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji firmy w Poznaniu. Z nami unikniesz pomyłek i sprawnie założysz działalność!

Kadry i płace – biuro rachunkowe, Poznań

Do firm zatrudniających pracowników kierujemy naszą ofertę obejmującą kadry i płace. Biuro rachunkowe Open Profit wspiera przedsiębiorców z Poznania, którzy potrzebują pomocy m.in. przy naliczaniu wynagrodzeń, wyborze formy zatrudnienia pracownika czy przygotowywaniu list płac. Dostarczamy również gotowe wzory umów, prowadzimy elektroniczne teczki osobowe oraz wysyłamy deklaracje PIT i ZUS. Sprawdź szczegóły naszej oferty na obsługę kadrowo-płacową.

Księgowy Warszawa

Poznań – współpraca z biurem podatkowym Open Profit 

Jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą, któremu zależy na zdalnej obsłudze księgowej? Open Profit to wszystko, czego potrzebujesz, by prowadzić firmę wygodnie i bez wychodzenia z biura. Współpraca z nami to przede wszystkim:

  • księgowość online oraz zdalne usługi dodatkowe, takie jak obsługa kadrowo-płacowa, pomoc przy rejestracji firmy, rekomendacje prawno-podatkowe,

  • wysoki poziom bezpieczeństwa: polisa na ponad milion złotych,

  • oferta stworzona z myślą o potrzebach mikro i małych przedsiębiorstw,

  • dedykowany Opiekun, z którym kontaktujesz się przez cały okres obowiązywania umowy,

  • łatwa i wygodna forma przesyłania dokumentów – przez konto Dropbox, bez konieczności dojazdów do biura,

  • zaufany zespół specjalistów Open Profit – nie współpracujemy z księgowymi z zewnątrz,

Jeśli nowoczesna księgowość online jest tym, czego szukasz, skontaktuj się z nami – zaproponujemy krótkie spotkanie online, podczas którego przybliżymy Ci nasz model współpracy i odpowiemy na pytania. Zapraszamy!