Biuro rachunkowe – Olsztyn | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Olsztyn

Prowadzisz firmę w Olsztynie i chcesz zaoszczędzić czas na sprawach księgowych? Biuro rachunkowe Open Profit to odpowiedź na Twoje potrzeby – działamy w 100% zdalnie, dlatego z naszej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy z całego kraju. Obsługujemy mikro i małe przedsiębiorstwa prowadzące księgowość uproszczoną lub księgi rachunkowe. Olsztyn to lokalizacja, w której możesz również uzyskać profesjonalne wsparcie w obsłudze kadrowo-płacowej, a także otrzymać porady w zakresie prawno-podatkowych aspektów prowadzenia działalności. Zdalne biuro rachunkowe w Olsztynie to dostęp 24/7 do księgowości firmy, elektroniczna obsługa faktur i znaczna oszczędność czasu – współpracując z nami, nie musisz dostarczać nam papierowych dokumentów ani umawiać się na tradycyjne spotkania w siedzibie Open Profit. Cała obsługa odbywa się w 100% zdalnie!

Księgowość Warszawa

Księgowość online, Olsztyn – dlaczego my?

Zastanawiasz się, co możesz zyskać, decydując się na zdalne usługi księgowe w Olsztynie? Obecnie coraz więcej przedsiębiorców wybiera księgowość online, która jest jednym z elementów automatyzacji procesów w firmie. Oprócz tego, że oszczędzasz czas i zasoby, otrzymujesz też wsparcie dedykowanego Opiekuna, który zajmuje się Twoją księgowością i świadczy usługi doradcze. Z nami możesz prowadzić nowoczesny biznes i nareszcie skupić się na rozwoju firmy. Sprawdź, co jeszcze zyskujesz podczas współpracy z Open Profit.

Wysoka jakość usług

Działamy już od 2005 roku i idziemy z duchem czasu. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców oferujemy kompleksowe usługi księgowe w Olsztynie, które są wyłącznie zdalne. Dbamy przy tym o najwyższą jakość usług, zatrudniając doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Z naszego wsparcia skorzystało już ponad 1500 przedsiębiorców!

Komfort i dostępność

Z usług Open Profit możesz korzystać z dowolnego miejsca z dostępem do internetu i raz na zawsze zapomnieć o tradycyjnym modelu współpracy z biurem rachunkowym. Olsztyn to miasto, w którym świadczymy kompleksowe usługi księgowe, dbając o wysoki komfort naszych Klientów. Działamy zdalnie, dlatego dostęp do swojej księgowości możesz mieć 7 dni w tygodniu, przez całą dobę.

Bezpieczeństwo i przejrzystość

Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy i nie udostępniamy skomplikowanych programów księgowych. Wymiana dokumentów odbywa się w sposób elektroniczny – przez wygodną aplikację Dropbox. Posiadamy również polisę na ponad 1 000 000 złotych i nie współpracujemy z zewnętrznymi księgowymi – to my w całości odpowiadamy za jakość usług i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe w Olsztynie – oferta Open Profit

Nasze zdalne biuro podatkowe kieruje do przedsiębiorców z Olsztyna szeroką gamę usług – zajmujemy się zarówno kompleksową księgowością, jak i fachową pomocą w zakresie rachunkowości. Oferta Open Profit to przede wszystkim:

Więcej informacji na temat naszej aktualnej oferty znajdziesz poniżej, a także w poszczególnych zakładkach na stronie internetowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, by uzyskać wyczerpującą odpowiedź. Pragniemy budować długotrwałe relacje z przedsiębiorcami, którym zależy na nowoczesnej księgowości online w Olsztynie – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Biuro księgowe Warszawa

Kadry i płace – biuro rachunkowe, Olsztyn

Nasi specjaliści obsługują zarówno firmy jednoosobowe, jak i przedsiębiorstwa zatrudniające pracowników. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie kadr i płac – biuro rachunkowe obsługuje Klientów z Olsztyna, którzy potrzebują pomocy w zakresie:

  • wyboru formy zatrudnienia pracowników,

  • dostępu do gotowych wzorów umów,

  • prowadzenia elektronicznych teczek osobowych,

  • naliczania wynagrodzeń,

  • list płac,

  • wysyłki deklaracji ZUS i PIT.

Olsztyn – rekomendacje prawne i podatkowe

Open Profit to coś więcej niż biuro rachunkowe online – świadczymy również profesjonalne usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie, dlatego możesz się do nas zwrócić z każdym pytaniem pozostającym w zakresie naszych kompetencji. W ramach usług opiniujemy też umowy cywilnoprawne i reprezentujemy Klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym w Olsztynie. Biuro rachunkowe Open Profit to Twój zaufany partner w prowadzeniu firmy!

Księgowość online dla firm z Olsztyna

W związku z tym, że każdemu Klientowi przyznajemy indywidualnego Opiekuna, naszą ofertę kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw, które może obsłużyć jeden specjalista. Współpracujemy z Klientami prowadzącymi zarówno księgowość uproszczoną, jak i księgi rachunkowe. Olsztyn to siedziba Twojej firmy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych online – prowadzimy wszystkie wymagane rejestry, w tym VAT, ewidencję środków trwałych czy ewidencję przebiegu pojazdu, a także kontaktujemy się w imieniu przedsiębiorców z organami administracji.

Rejestracja firmy w Olsztynie 

Oprócz obsługi już istniejących przedsiębiorstw oferujemy także pomoc w założeniu nowej działalności gospodarczej. Rejestracja firmy w Olsztynie wcale nie musi być skomplikowana – pomożemy Ci wybrać formę działalności i opodatkowania, a także pomożemy zarejestrować firmę online i zweryfikujemy poprawność wniosku. Przez cały czas będziesz mógł zadawać nam pytania i korzystać z naszego wsparcia. To jak, zaczynamy?

Księgowy Warszawa

Współpraca w Olsztynie – biuro podatkowe Open Profit

Szukasz biura rachunkowego, które działa zdalnie i nie wymaga bezpośrednich kontaktów? Open Profit to odpowiedź na Twoje potrzeby! Współpraca z nami to przede wszystkim:

  • w 100% zdalna księgowość,

  • rekomendacje prawne i podatkowe online,

  • obsługa kadrowo-płacowa online,

  • pomoc w rejestracji firmy przez internet,

  • indywidualny Opiekun, który odpowiada za księgowość firmy przez cały okres współpracy,

  • oferta stworzona z myślą o mikro i małych przedsiębiorstwach,

  • wygodna forma przesyłania dokumentów – przez konto Dropbox,

  • zaufany zespół wewnętrznych księgowych – nie współpracujemy z księgowymi z zewnątrz,

  • wysokie bezpieczeństwo współpracy i polisa na ponad milion złotych.

Skontaktuj się z nami i umów się na krótkie spotkanie online, podczas którego poznamy Twoje potrzeby i przedstawimy szczegółową ofertę współpracy. Do zobaczenia!