Biuro rachunkowe – Lublin | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Lublin

Zapraszamy do naszego zdalnego biura rachunkowego obsługującego przedsiębiorców z całej Polski, w tym również z Lublina. Ofertę Open Profit kierujemy do mikro i małych przedsiębiorców, którym zależy na wygodzie związanej z księgowością online. Lublin to miasto, w którym prowadzisz działalność gospodarczą? Skorzystaj ze wsparcia doświadczonych specjalistów Open Profit, którzy zadbają o Twoją księgowość i pomogą w związku z prawnymi i podatkowymi aspektami prowadzenia firmy. Współpraca z nami odbywa się w 100% zdalnie, dlatego możesz korzystać z naszych usług z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Jeśli tym, czego szukasz w Lublinie, jest zdalne biuro rachunkowe – Open Profit to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego przedsiębiorcy!

Księgowość Warszawa

Biuro podatkowe w Lublinie – dlaczego Open Profit?

Zdalne usługi księgowe w Lublinie to oszczędność czasu i zasobów, elektroniczna wymiana dokumentów i kontakt przez e-mail, telefon lub Microsoft Teams. Decydując się na współpracę z biurem podatkowym Open Profit, możesz korzystać z doświadczenia naszych specjalistów bez względu na miejsce, w którym prowadzisz firmę. Każdy przedsiębiorca otrzymuje też wsparcie Opiekuna, który odpowiada za księgowość i rekomendacje. Z nami możesz mieć pewność, że finanse Twojej firmy są w dobrych rękach! Sprawdź największe zalety współpracy ze zdalnym biurem rachunkowym.

Wysoka jakość usług

Zapewniamy kompleksową ofertę i zespół wykwalifikowanych doradców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w usługach księgowych. Lublin to siedziba Twojej firmy? Po podpisaniu umowy przyznamy Ci indywidualnego Opiekuna, który poprowadzi księgowość przedsiębiorstwa i zaoferuje dopasowane rekomendacje podatkowe. Na każdym etapie współpracy możesz zadawać nam pytania i być na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym.

Bezpieczna księgowość online

Posiadamy polisę na ponad 1 000 000 złotych. Zapewniamy wysoki poziom obsługi i dbamy o satysfakcję oraz bezpieczeństwo każdego Klienta. Nie współpracujemy z zewnętrznymi księgowymi, którzy w razie problemów odpowiadają za swoje działania niezależnie od naszej firmy – każdy specjalista należy do zespołu Open Profit, dlatego to my jesteśmy odpowiedzialni za działania naszych księgowych.

Oszczędność czasu i dostęp 24/7

Nasze biuro rachunkowe w Lublinie zapewnia dostęp do firmowej księgowości przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca z dostępem do internetu. Każdą sprawę księgową załatwisz zdalnie, bez konieczności dojazdu do siedziby naszego biura. Zapewniamy elektroniczny obieg dokumentów, które wystarczy zeskanować i wysłać do Opiekuna przez wygodną aplikację Dropbox.

Biuro rachunkowe Warszawa

Lublin, biuro rachunkowe – oferta Open Profit

Oferujemy kompleksowe usługi dla mikro i małych przedsiębiorstw z całej Polski, w tym również z Lublina. Biuro rachunkowe Open Profit obsługuje firmy działające w różnych branżach – przed podpisaniem umowy zaprosimy Cię na krótkie spotkanie online, na którym:

  • zapytamy o Twoje oczekiwania,

  • opowiemy o naszym modelu współpracy,

  • zaproponujemy zakres usług dostosowany do potrzeb Twojego biznesu.

Jesteśmy otwarci zarówno na współpracę z doświadczonymi przedsiębiorcami, jak i osobami, które dopiero planują założyć działalność w Lublinie i chcą się dowiedzieć więcej na temat księgowości online.

Pomożemy Ci zarejestrować firmę w Lublinie

Do osób, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej, kierujemy wyjątkową ofertę, jaką jest kompleksowe wsparcie podczas rejestracji firmy w Lublinie. Nie tylko pomożemy wybrać najlepszą formę działalności i opodatkowania, lecz również przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji online i zweryfikujemy Twój wniosek. Na koniec przedstawimy ofertę usług księgowych dopasowanych do potrzeb Twojej nowej firmy.

Biuro księgowe Warszawa

Zajmiemy się obsługą kadrowo-płacową

Jeśli chodzi o kadry i płace, biuro rachunkowe Open Profit wspiera przedsiębiorców z Lublina w prowadzeniu działalności związanej z zatrudnianiem pracowników. Nasza oferta obejmuje rekomendacje przy wyborze formy zatrudnienia, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie list płac i gotowych wzór umów, a także prowadzenie elektronicznych teczek osobowych. Zajmujemy się również wysyłką deklaracji PIT i ZUS oraz reprezentowaniem Klientów przed organami administracji.

Zapewnimy kompleksowe usługi księgowe w Lublinie

Obsługujemy mikro i małe przedsiębiorstwa prowadzące księgowość uproszczoną lub księgi rachunkowe w Lublinie. Po podpisaniu umowy przedstawimy Ci dedykowanego Opiekuna, który będzie prowadził księgowość Twojej firmy przez cały okres współpracy. Wszystkie faktury potrzebne do rozliczeń dodajesz na udostępnionym przez nas koncie Dropbox, dlatego obieg dokumentów jest w pełni elektroniczny. Co miesiąc Opiekun rozlicza Twoją firmę i wysyła Ci informację na temat wysokości podatków i składek ZUS. W ramach usług księgowych online wysyłamy również deklaracje i rozliczamy PIT-y.

Pomożemy w kwestiach związanych z prowadzeniem firmy

Open Profit to nie tylko obsługa księgowa i kadrowo-płacowa, lecz również rzetelne wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy rekomendacje prawne i podatkowe zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Każdy Klient może korzystać z bieżącego wsparcia swojego Opiekuna, a także rekomendacji w zakresie rachunkowości i podatków.

Księgowy Warszawa

Kontakt i współpraca – biuro podatkowe Open Profit

To, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencyjnych podmiotów, to przede wszystkim:

  • w 100% zdalna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa,

  • zdalne rekomendacje prawne i podatkowe,

  • zdalna pomoc w rejestracji firmy,

  • dedykowany Opiekun odpowiadający za kontakt z Klientem przez cały okres współpracy,

  • skupienie się na obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw z całej Polski, w tym również z Lublina,

  • wygodna forma przesyłania dokumentów – przez konto Dropbox, bez oprogramowania do księgowania,

  • zespół wewnętrznych księgowych – nie współpracujemy z księgowymi z zewnątrz,

  • wysokie bezpieczeństwo współpracy, w tym polisa na ponad milion złotych.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszego modelu współpracy? Skontaktuj się z nami i umów się na niezobowiązujące spotkanie online. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i przedstawimy szczegółową ofertę współpracy. Biuro podatkowe Open Profit ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesny przedsiębiorca z Lublina!