Biuro rachunkowe – Kielce | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Kielce

Zdalne biuro rachunkowe to coś więcej niż księgowość online – o czym mogą się przekonać już teraz przedsiębiorcy z Kielc. W ramach naszych usług oferujemy zarówno obsługę księgową, jak i kadrowo-płacową, a także pomoc przy rejestracji firmy oraz kompleksowe rekomendacje prawne i podatkowe. Współpracujemy z mikro i małymi przedsiębiorstwami, z którymi tworzymy wieloletnie relacje biznesowe. Prowadząc zdalne biuro rachunkowe, jesteśmy dostępni dla Klientów z całego kraju, w tym również z Kielc i okolicznych miejscowości. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści mający doświadczenie w sprawach związanych z obsługą księgową przedsiębiorców. Jeśli tym, czego szukasz, jest zdalne biuro podatkowe w Kielcach – Open Profit to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Księgowość Warszawa

Usługi księgowe, Kielce – dlaczego my?

Zastanawiasz się, czy księgowość online w Kielcach to rozwiązanie dla Ciebie? Obecnie coraz więcej usług przenosi się do internetu, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić czas i zasoby, a także zapewnić sobie stały wgląd w bieżącą kondycję firmy. Mowa tu również o księgowości, która w ogóle nie wymaga już tradycyjnego kontaktu – dzięki bezpiecznym aplikacjom istnieje możliwość przesyłania dokumentów między biurami, a kontakt osobisty z powodzeniem zastępują e-maile, konsultacje telefoniczne czy rozmowy przez Microsoft Teams. Sprawdź, co zyskujesz, wybierając zdalne usługi księgowe w Kielcach.

Wygoda i oszczędność czasu

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie biznesu jest czasochłonne, dlatego dbamy o to, by nasza współpraca zabierała Ci jak najmniej czasu. W związku z tym nie wymagamy spotkań osobistych ani dostarczania papierowych faktur – oferujemy elektroniczny obieg dokumentów przez wygodną aplikację Dropbox i zdalny kontakt z Opiekunem – przez maila, telefon czy Microsoft Teams.

Dostępność i wysoka jakość usług

Kielce to miasto, w którym prowadzisz działalność? Biuro rachunkowe Open Profit jest otwarte na współpracę z przedsiębiorcami z województwa świętokrzyskiego. Podpisując z nami umowę, możesz korzystać z doświadczenia naszego zespołu i mieć stałą kontrolę (24/7) nad swoją księgowością. Skupiamy się na potrzebach mikro i małych przedsiębiorców, a każdemu Klientowi przyznajemy własnego Opiekuna.

Bezpieczna księgowość online

Dzięki temu, że współpracujemy z zewnętrznymi księgowymi, w razie problemu to my odpowiadamy za działania naszego zespołu. Posiadamy polisę na ponad milion złotych – dbamy o bezpieczeństwo i prywatność naszych Klientów. Open Profit to zdalne biuro rachunkowe w Kielcach, które wyróżnia się doświadczeniem i odpowiedzialnością.

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro podatkowe w Kielcach – oferta Open Profit

Nasze zdalne biuro rachunkowe zapewnia przedsiębiorcom z Kielc szeroką gamę usług – od kompleksowej księgowości po fachowe rekomendacje w zakresie rachunkowości. Oferta Open Profit to przede wszystkim:

Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziesz poniżej oraz w poszczególnych zakładkach znajdujących się na stronie internetowej. Naszym celem jest budowanie wieloletnich relacji z przedsiębiorcami z różnych branż (sektor mikro i małych przedsiębiorstw), do których dopasowujemy poszczególne elementy oferty. Zanim podpiszemy umowę, zaproponujemy krótkie spotkanie online, podczas którego ustalimy zakres usług i opowiemy, jak wygląda współpraca z Open Profit.

Biuro księgowe Warszawa

Usługi księgowe, Kielce – mała i pełna księgowość

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców prowadzących małą lub pełną księgowość. Do małej księgowości zaliczamy książkę przychodów i rozchodów, kartę podatkową i ryczałt ewidencjonowany, a do pełnej księgowości księgi rachunkowe. Kielce to miasto, w którym przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszych usług księgowych online, bez względu na formę prowadzenia księgowości. Prowadzimy wszystkie wymagane rejestry, również VAT, ewidencję środków trwałych czy ewidencję przebiegu pojazdu. W Twoim imieniu kontaktujemy się również z organami administracji.

Pomoc w rejestracji firmy

Rejestracja firmy w Kielcach wcale nie musi być skomplikowana, pod warunkiem że możesz liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i zarekomendujemy wybór najkorzystniejszej formy działalności oraz opodatkowania. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji firmy w Kielcach, który można wygodnie przejść online. Na koniec zweryfikujemy poprawność wpisu i zaproponujemy ofertę usług księgowych – z naszym wsparciem prowadzenie działalności jest łatwe i przejrzyste!

Kadry i płace – biuro rachunkowe, Kielce

Obsługujemy zarówno podmioty jednoosobowe, jak i firmy, które zatrudniają pracowników i potrzebują wsparcia w zakresie kadr i płacBiuro rachunkowe Open Profit obsługuje Klientów z Kielc w następujących sprawach:

  • pomożemy przy wyborze formy zatrudnienia pracowników,

  • przygotowujemy gotowe wzory umów,

  • prowadzimy elektroniczne teczki osobowe,

  • zajmujemy się naliczaniem wynagrodzeń,

  • przygotowujemy listy płac,

  • wysyłamy deklaracje ZUS i PIT.

Usługi doradcze i konsultacje online

Open Profit to nie tylko zdalne biuro rachunkowe, które oferuje obsługę księgową i kadrowo-płacową – to także Twój zaufany doradca w zakresie księgowości, kadr i płac, systemu podatkowego i innych aspektów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Z nami możesz mieć pewność, że jesteś na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach! W ramach świadczonych usług opiniujemy również umowy cywilnoprawne i reprezentujemy Klientów przed ZUS-em oraz urzędem skarbowym.

Księgowy Warszawa

Biuro rachunkowe Open Profit – kontakt i współpraca w Kielcach

Szukasz doświadczonego i rzetelnego partnera do współpracy w zakresie księgowości oraz kadr i płac? Zależy Ci na w 100% zdalnej obsłudze, dostępie 24/7 do spraw księgowych firmy i dobrym kontakcie z dedykowanym pracownikiem biura rachunkowego? Firmy z Kielc zapraszamy do skorzystania z oferty Open Profit! Z nami możesz poświęcić się swojemu biznesowi i nie tracić czasu na nadmiar formalności. Każdą sprawę załatwisz przez telefon lub internet – dokładnie tak, jak lubisz! Skontaktuj się z nami, by umówić się na spotkanie online i otrzymać indywidualną ofertę.