Biuro rachunkowe – Katowice | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Katowice

Czy wiesz, że zdalne biuro rachunkowe to wygoda, oszczędność czasu i minimum formalności? Katowice są jednym z miast, które mogą się o tym przekonać – do współpracy zapraszamy mikro i małe przedsiębiorstwa szukające księgowego online. Prowadzimy zarówno księgowość uproszczoną, jak i księgi rachunkowe. Katowice to siedziba Twojej firmy? A może dopiero planujesz rozpocząć działalność w tym mieście? Biuro rachunkowe Open Profit pomoże Ci w rejestracji firmy, prowadzeniu księgowości czy obsłudze kadrowo-płacowej. Oferujemy też doradztwo prawne i podatkowe dla wyżej wskazanych podmiotów. Jeśli tym, czego szukasz, jest biuro podatkowe w Katowicach – zapraszamy do współpracy z Open Profit!

Księgowość Warszawa

Księgowość online, Katowice – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy warto przestawić się na księgowość online? Katowice to miasto, w którym pracuje wielu księgowych oferujących usługi stacjonarne – Open Profit to natomiast w 100% zdalne biuro rachunkowe, które swoje usługi księgowe oferuje Klientom z całej Polski, także z Katowic. Sprawdź, co zyskujesz, korzystając z usług księgowych online.

Oszczędność czasu

Nie musisz dojeżdżać do siedziby naszego biura rachunkowego, dostarczać nam papierowych dokumentów ani umawiać się na spotkania w siedzibie Open Profit. Z nami każdą sprawę załatwisz zdalnie: mailowo, telefonicznie czy podczas rozmowy przez Microsoft Teams.

Łatwa współpraca

Nie oferujemy programów do księgowania, a wymiana dokumentów następuje przez wygodną aplikację Dropbox. Open Profit to nowoczesna księgowość online dostępna teraz także w Katowicach!

Wsparcie dedykowanego Opiekuna

Każdemu Klientowi przyznajemy indywidualnego Opiekuna, który prowadzi księgowość firmy i doradza w najbardziej kluczowych kwestiach. Twoimi sprawami zajmuje się więc jedna osoba, dokładnie tak, jak w przypadku księgowego na etacie.

Doświadczenie i rzetelność

Open Profit działa już od 2005 roku, a w tym czasie z naszego wsparcia skorzystało już ponad 1500 przedsiębiorców. Tym, co nas wyróżnia, jest zespół doświadczonych specjalistów – nie zatrudniamy bowiem zewnętrznych księgowych, dlatego sprawami Twojej firmy zajmują się wyłącznie nasi pracownicy.

Bezpieczeństwo

Podpisując umowę z Open Profit, oddajesz nam swoją odpowiedzialność podatkowo-skarbową. Odpowiadamy więc za poziom obsługi i Twoją satysfakcję, a także uczestniczymy w kontrolach i postępowaniach podatkowych oraz płacimy za ewentualne błędy. Mamy polisę na ponad milion złotych.

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe w Katowicach – oferta Open Profit

Nasze zdalne biuro rachunkowe oferuje szeroką gamę usług dla przedsiębiorców z Katowic – od kompleksowej księgowości po doradztwo w dziedzinie rachunkowości. Oferta Open Profit obejmuje:

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat naszej oferty. Współpraca może obejmować zarówno wybrane usługi, jak i kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Szczegóły na temat zakresu usług ustalimy podczas krótkiego spotkania online, które odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie – przed podpisaniem umowy.

Biuro księgowe Warszawa

Usługi księgowe – Katowice

Jeśli chodzi o usługi księgowe, Katowice to miasto, w którym obsługujemy mikro i małe przedsiębiorstwa – bez względu na wybraną formę opodatkowania. Nasz specjalista może więc prowadzić księgowość uproszczoną, ewidencję przychodów opodatkowanych ryczałtem, kartę podatkową lub księgi rachunkowe. Katowice są także jednym z miast, w których prowadzimy konsultacje online z zakresu księgowości i rachunkowości.

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Katowicach

Nasze zdalne biuro podatkowe zapewnia też obsługę kadrowo-płacową dla przedsiębiorców zatrudniających pracowników. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w prawie pracy i ubezpieczeniach socjalnych, dlatego możemy zaoferować szereg usług z zakresu kadr i płac. Biuro rachunkowe w Katowicach zajmuje się między innymi:

  • doradztwem przy wyborze formy zatrudnienia pracownika,

  • dostarczaniem gotowych wzorów umów,

  • wysyłką deklaracji ZUS i PIT,

  • naliczaniem wynagrodzeń dla pracowników,

  • przygotowywaniem list płac,

  • prowadzeniem elektronicznych teczek osobowych.

Doradztwo prawne i podatkowe dla przedsiębiorców

Biuro rachunkowe Open Profit działa na rynku już od 20 lat – w tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Dbamy też o to, by być na bieżąco ze zmianami w dziedzinie rachunkowości. Czekamy na Twoje pytania! Doradzimy w zakresie systemu podatkowego i dowolnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Z nami masz pewność, że Twoja wiedza jest aktualna, co przekłada się na sprawne prowadzenie firmy.

Rejestracja firmy, czyli oferta dla początkujących przedsiębiorców

Chcesz założyć działalność gospodarczą, ale zupełnie nie znasz się na sprawach księgowych i podatkach? Nie musisz! Rejestracja firmy w Katowicach wcale nie jest skomplikowana, pod warunkiem że możesz liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów. Doradzimy, jaką formę opodatkowania i prowadzenia działalności wybrać, a także podpowiemy, jak zarejestrować działalność bez wychodzenia z domu i jak zgłosić firmę do ZUS. Po założeniu działalności gospodarczej chętnie zajmiemy się obsługą księgową Twojej firmy – oczywiście w wygodnej formie online!

Księgowy Warszawa

Biuro podatkowe, Katowice – współpraca z Open Profit

Księgowość online to najlepszy wybór dla mikro i małych przedsiębiorstw. Decydując się na współpracę ze zdalnym biurem rachunkowym, nie musisz zatrudniać specjalisty ani dojeżdżać do księgowego, który wciąż pracuje tradycyjnymi metodami. Naszą ofertę kierujemy do nowoczesnych przedsiębiorców z Katowic, którym zależy na oszczędności czasu i komforcie korzystania z usług księgowychSkontaktuj się z nami, by umówić krótkie spotkanie online, na którym doprecyzujemy Twoje potrzeby i odpowiemy na wszystkie pytania. Po podpisaniu umowy przyznamy Ci dedykowanego Opiekuna, który będzie odpowiedzialny za Twoje sprawy księgowe. Wybierz nasze biuro rachunkowe w Katowicach i przekonaj się, że prowadzenie księgowości jeszcze nigdy nie było tak proste!