Biuro rachunkowe – Gorzów Wielkopolski | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Gorzów Wielkopolski

Prowadzenie księgowości to obowiązek każdej firmy – dotyczy to zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek, które zatrudniają pracowników. Większość przedsiębiorców decyduje się na wsparcie specjalisty, który zajmie się prowadzeniem księgowości oraz obsługą kadrowo-płacową. Gorzów Wielkopolski jest jednym z miast, w których działa nasze biuro rachunkowe Open Profit. Nie jesteśmy zwyczajnym biurem rachunkowym – działamy w 100% zdalnie, dlatego współpraca z nami jest prosta i nie wymaga tradycyjnych spotkań. Naszą ofertę kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw, których siedzibą jest Gorzów Wielkopolski. Sprawdź, na czym polega księgowość online z Open Profit!

Gorzów Wielkopolski – dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe?

Zdalne biuro rachunkowe obsługujące przedsiębiorców z Gorzowa Wielkopolskiego to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Współpracując z nami, nie musisz dojeżdżać na spotkania czy dostarczać nam papierowych dokumentów. Obsługa księgowa odbywa się online, a dokumenty przesyłasz do nas przez aplikację Dropbox. Prawda, że proste? Sprawdź, co jeszcze zyskujesz podczas współpracy z Open Profit!

    • Czas na prowadzenie biznesu. Nie chcesz zatrudniać specjalisty na etat, dlatego samodzielnie zajmujesz się sprawami księgowymi firmy? Współpraca z biurem rachunkowym jest znacznie tańsza niż zatrudnianie księgowego, a dzięki profesjonalnej obsłudze zyskujesz czas na prowadzenie swojego biznesu.

    • Wsparcie doświadczonych specjalistówOpen Profit jest na rynku już od 2005 roku. W tym czasie z naszego wsparcia skorzystało ponad 1500 przedsiębiorców obsługiwanych przed kilkudziesięciu wykwalifikowanych specjalistów. Nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych, lecz tworzymy własny zespół ekspertów, którzy muszą przejść wymagający proces rekrutacji.

    • Dedykowany Opiekun Klienta. Dbamy o to, by każdym Klientem opiekował się wyznaczony specjalista. Po podpisaniu umowy przydzielimy Ci indywidualnego Opiekuna, który będzie prowadził księgowość firmy i świadczył usługi doradcze. Kontakt z Opiekunem jest zdalny, mailowy lub telefoniczny i nie wymaga dojazdów do biura.

    • Bezpieczeństwo. Nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych, którzy w razie błędów odpowiadają za swoje działania niezależnie od naszej firmy. Podpisujesz umowę z Open Profit, dlatego to my odpowiadamy za poziom obsługi i Twoje bezpieczeństwo. Posiadamy polisę na ponad milion złotych.

    • Nowoczesna księgowość online. Gorzów Wielkopolski jest jednym z miast, w których możesz korzystać z nowoczesnej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej realizowanej w 100% zdalnie. Każdy Klient otrzymuje dostęp do firmowego konta na Dropbox i aplikacji.

Księgowość Warszawa

Biuro podatkowe w Gorzowie Wielkopolskim – oferta Open Profit

W trosce o dostęp do szerokiej gamy usług stworzyliśmy ofertę obejmującą kadry i płace, rejestrację firmy, doradztwo prawne i podatkowe oraz usługi księgowe. Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym możesz skorzystać z pełnej oferty Open Profit – bez względu na wybraną formę opodatkowania. Z nami skupisz się na prowadzeniu biznesu, a sprawy księgowe zostawisz specjalistom. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Usługi księgowe dla mikro i małych przedsiębiorstw

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, a naszą ofertę kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw. W zależności od wybranej formy opodatkowania nasz specjalista może dla Ciebie prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów, kartę podatkową, ewidencję przychodów opodatkowanych ryczałtem lub księgi rachunkowe. Gorzów Wielkopolski to jedno z miast, w których oferujemy zdalne usługi księgowe – wszystkie dokumenty dostarczasz nam przez aplikację Dropbox, a kontakt z Opiekunem odbywa się przez telefon, e-mail lub Microsoft Teams.

Rejestracja firmy – Gorzów Wielkopolski

Zdalne biuro rachunkowe Open Profit wspiera nie tylko doświadczonych, ale i początkujących przedsiębiorców. Pomożemy Ci założyć firmę oraz wybrać formę opodatkowania i formę prowadzenia działalności. Rejestracja firmy w Gorzowie Wielkopolskim jest prosta, pod warunkiem że możesz liczyć na wsparcie doświadczonego specjalisty. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę, jak zarejestrować firmę bez wychodzenia z domu, a także w jaki sposób zgłosić działalność do ZUS.

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim

Zdalne biuro podatkowe Open Profit działa w całej Polsce, również w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zapewniamy profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Jeśli chodzi o kadry i płace, biuro rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się przede wszystkim doradztwem w zakresie wyboru formy zatrudnienia pracownika, przygotowywaniem list płac, prowadzeniem elektronicznych teczek osobowych, dostarczaniem gotowych wzorców umów, naliczaniem wynagrodzeń oraz wysyłaniem deklaracji PIT i ZUS. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w przepisach prawa pracy i ubezpieczeniach społecznych, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę z zakresu kadr i płac.

Usługi doradcze dla firm z Gorzowa Wielkopolskiego

Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe – zarówno w zakresie zakładania firmy, jak i prowadzenia działalności gospodarczej czy zatrudniania pracowników. Każdemu Klientowi przyznajemy opiekę indywidualnego Opiekuna, któremu można zadawać pytania na temat bieżących spraw firmowych. W naszej ofercie znajduje się także opiniowanie umów cywilnoprawnych i reprezentowanie przedsiębiorców przed urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Biuro rachunkowe Warszawa

Księgowość online, Gorzów Wielkopolski – jak rozpocząć współpracę?

Gorzów Wielkopolski jest jednym z wielu miast, w których działa nasze zdalne biuro rachunkowe Open Profit. Obsługujemy przedsiębiorstwa w 100% online, zapewniając komfortowe warunki współpracy i eliminując konieczność dojazdów do siedziby biura. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć współpracę – umówimy się na krótkie spotkanie online, a następnie podpiszemy umowy w formie elektronicznej lub poprzez wykupienie subskrypcji. Poprosimy Cię również o udzielenie nam niezbędnych pełnomocnictw. Następnie przedstawimy Ci Twojego Opiekuna, który będzie zajmował się księgowością przedsiębiorstwa i świadczył usługi doradcze. Wybierz Open Profit i przestaw się na nowoczesną księgowość online!