Biuro rachunkowe – Gdańsk | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Gdańsk

Gdańsk jest miastem, w którym prowadzisz działalność gospodarczą? Zapraszamy do zdalnego biura rachunkowego Open Profit, które specjalizuje się w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej oraz specjalistycznym doradztwie. Prowadzimy usługi online, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla Klientów z całego kraju, w tym również z Gdańska. Nasze biuro rachunkowe obsługuje mikro i małe przedsiębiorstwa, którym zależy na wygodzie, oszczędności czasu i stałym dostępie do księgowości w formie online. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy mają doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw. Pomożemy Ci zarządzać firmą w prosty i transparentny sposób

Księgowość Warszawa

Gdańsk, biuro rachunkowe – oferta Open Profit

Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz doradztwa. Pomagamy również początkującym przedsiębiorcom, którzy potrzebują wsparcia podczas rejestracji firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że księgowość jest jednym z najtrudniejszych wyzwań, z jakimi zmagają się na co dzień polscy przedsiębiorcy. Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz zatrudniać księgowego ani samodzielnie zajmować się prowadzeniem spraw finansowych firmy: Gdańsk to miasto, w którym działa biuro rachunkowe Open Profit – rozpoczynając współpracę z nami, możesz zostawić księgowość specjalistom i skupić się na prowadzeniu biznesu.

Profesjonalne usługi księgowe – Gdańsk

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla mikro i małych przedsiębiorstw – bez względu na wybraną formę opodatkowania. Nasi specjaliści mogą dla Ciebie prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów, kartę podatkową, ewidencję przychodów opodatkowanych ryczałtem lub księgi rachunkowe. Gdańsk to jedno z miast, w których możesz skorzystać z naszej oferty – usługi Open Profit nie wymagają korzystania ze specjalistycznego programu, a dokumenty dostarczasz nam przez aplikację Dropbox.

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Gdańsku

Tym, czego szukasz, jest zdalne biuro podatkowe w Gdańsku? Open Profit to najlepszy wybór! Oferujemy obsługę kadrowo-płacową mikro i małych przedsiębiorstw – od firm zatrudniających jednego pracownika po agencje pracy tymczasowej. Jeśli chodzi o kadry i płace, biuro rachunkowe w Gdańsku zajmuje się między innymi:

  • doradztwem w zakresie wyboru formy zatrudnienia pracownika,

  • dostarczaniem gotowych wzorów umów,

  • naliczaniem wynagrodzeń,

  • przygotowywaniem list płac,

  • prowadzeniem elektronicznych teczek osobowych,

  • wysyłaniem deklaracji PIT,

  • wysyłaniem deklaracji ZUS.

Biuro rachunkowe Warszawa

Rejestracja firmy w Gdańsku

Chcesz założyć firmę, ale nie wiesz, jak to zrobić? Rejestracja firmy w Gdańsku wcale nie jest trudna, jeśli masz wsparcie doświadczonego specjalisty, który doradzi, jaką formę prowadzenia działalności i formę opodatkowania wybrać. Odpowiemy na Twoje pytania związane z zakładaniem firmy, pomożemy zarejestrować działalność, zweryfikujemy poprawność wpisu i zgłosimy firmę do ZUS. Możesz nam również powierzyć księgowość online swojej firmy zarejestrowanej w Gdańsku.

Doradztwo prawne i podatkowe dla firm z Gdańska

Wiemy, że księgowość jest skomplikowaną dziedziną, dlatego zapewniamy usługi doradcze w zakresie zakładania firmy, zatrudniania pracowników czy zmian podatkowych. Każdy Klient może zadawać pytania swojemu dedykowanemu Opiekunowi, który zajmuje się również opiniowaniem umów cywilnoprawnych i reprezentowaniem przedsiębiorcy przed urzędem skarbowym i ZUS-em.

Biuro księgowe Warszawa

Księgowość online w Gdańsku – dlaczego my?

Zastanawiasz się, co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji? Przede wszystkim prostota i transparentność oferowanych przez nas usług. Dzięki temu, że działamy w 100% zdalnie, nie musisz tracić czasu na dojazdy do siedziby biura rachunkowego czy umawianie się na spotkania. Open Profit to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców z Gdańska, którzy nie chcą siedzieć po godzinach nad dokumentami finansowymi i pragną skupić się na prowadzeniu biznesu. Co zyskujesz, wybierając nasze usługi księgowe w Gdańsku?

 • Wsparcie doświadczonych specjalistów. Działamy już od 2005 roku, a z naszego wsparcia skorzystało do tej pory ponad 1500 przedsiębiorców. Nasz zespół to ponad 40 wykwalifikowanych specjalistów – nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych.

  • Dedykowany Opiekun. Rozpoczynając współpracę z Open Profit, otrzymujesz wsparcie dedykowanego Opiekuna, który będzie zajmował się księgowością Twojej firmy i świadczył usługi doradcze. Z Opiekunem kontaktujesz się zdalnie, telefonicznie lub mailowo, bez dojazdów do biura.

  • Zdalna obsługa księgowa. Działamy w 100% zdalnie, dlatego masz dostęp do swojej księgowości przez cały czas, z dowolnego urządzenia. Każdemu Klientowi przyznajemy dostęp do firmowego konta na Dropbox i aplikacji.

  • Bezpieczeństwo. Mamy polisę na ponad milion złotych, a współpracując z nami, oddajesz nam swoją odpowiedzialność podatkowo-skarbową. Uczestniczymy w kontrolach i postępowaniach podatkowych oraz płacimy za ewentualne błędy. Księgowość online w Gdańsku to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojej firmy!

  • Oszczędność czasu. Nie musisz dostarczać nam dokumentów osobiście i tracić czasu na dojazdy, gdyż wszystko odbywa się zdalnie. W ten sposób oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na rozwijanie działalności gospodarczej w Gdańsku.

Biuro rachunkowe w Gdańsku – jak rozpocząć współpracę?

Gdańsk to jedno z miast, w których działa biuro rachunkowe Open Profit. Obsługujemy przedsiębiorstwa z całej Polski – jest to możliwe dzięki obsłudze, która odbywa się w 100% zdalnie. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć współpracę. W pierwszej kolejności umówimy krótkie spotkanie online, podczas którego określimy Twoje potrzeby. Następnym krokiem jest podpisanie umowy w formie elektronicznej lub poprzez wykupienie subskrypcji oraz udzielenie nam pełnomocnictw. Po dopełnieniu koniecznych formalności poznasz swojego Opiekuna, który będzie zajmował się księgowością Twojej firmy i odpowiadał na pytania. Jeśli tym, czego szukasz, jest zdalne biuro rachunkowe w Gdańsku, Open Profit to odpowiedź na Twoje potrzeby. Zapewniamy minimum formalności, prostotę współpracy i pełną transparentność. Czekamy na Ciebie!

Księgowy Warszawa