Biuro rachunkowe – Bydgoszcz | biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Bydgoszcz

Bydgoszcz jest miastem, w którym prowadzisz działalność gospodarczą? Biuro rachunkowe Open Profit to Twój partner w prowadzeniu biznesu – oferujemy zdalne usługi księgowe w Bydgoszczy na prostych i przejrzystych zasadach. Z nami nie musisz korzystać z programu księgowego, zatrudniać specjalisty w firmie czy umawiać się na spotkania w biurze księgowym. Wszystkie usługi realizujemy w 100% zdalnie, dlatego naszą ofertę kierujemy do nowoczesnych przedsiębiorców, którym zależy na wygodzie, oszczędności czasu oraz dostępie 24/7 do księgowości firmy. Nasze biuro rachunkowe obsługuje mikro i małe przedsiębiorstwa z Bydgoszczy i całej Polski.

Księgowość Warszawa

Bydgoszcz, biuro rachunkowe – dlaczego Open Profit?

Open Profit to ponad 20 lat doświadczenia, ponad 40 specjalistów, ponad 1500 klientów i ponad 600 pozytywnych kontroli – a liczby te cały czas rosną! Jeśli tym, czego szukasz, jest zdalne biuro podatkowe w Bydgoszczy – Open Profit to najlepszy wybór dla Twojego biznesu. Wiemy, że prowadzenie przedsiębiorstwa jest czasochłonne, dlatego pragniemy, byś jak najmniej czasu musiał poświęcać na sprawy księgowe. Dlaczego warto rozpocząć współpracę z naszym biurem rachunkowym?

Wysoka jakość usług

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy są na bieżąco z aktualnymi przepisami. Każdy Klient otrzymuje opiekę dedykowanego Opiekuna, który prowadzi księgowość firmy i oferuje rekomendacje podatkowe. Nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych – każdy specjalista jest pracownikiem Open Profit.

Dostęp do księgowości 24/7

Zdalne biuro rachunkowe w Bydgoszczy zapewnia dostęp do księgowości firmy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki naszemu panelowi klienta masz stały wgląd w księgowość, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz. Ze swojego profilu możesz korzystać z każdego urządzenia z dostępem do internetu – również w podróży służbowej!

Bezpieczna księgowość

W Open Profit nie zatrudniamy zewnętrznych księgowych, którzy w razie problemów odpowiadają za swoje działania niezależnie od naszej firmy. W związku z tym, że umowę podpisujesz z Open Profit, to my w 100% odpowiadamy za poziom obsługi, satysfakcję i bezpieczeństwo Twojej księgowości. Posiadamy polisę na ponad 1 000 000 złotych.

Oszczędność czasu i wygoda

Księgowość online w Bydgoszczy to sposób na oszczędność czasu – współpraca z nami nie wiąże się z koniecznością dostarczania dokumentów do siedziby biura czy umawiania spotkań z księgowymi. Każdą sprawę załatwisz zdalnie – mailowo, telefonicznie lub przez aplikacje internetowe. Dzięki nam możesz ograniczyć formalności do minimum i zapomnieć o skomplikowanych programach do księgowania. Zapewniamy elektroniczny obieg dokumentów – wystarczy, że je zeskanujesz i wyślesz do Opiekuna poprzez aplikację Dropbox.

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro podatkowe, Bydgoszcz – oferta Open Profit

Księgowość to zagadnienie, które powstrzymuje Cię przed założeniem firmy? A może szukasz biura rachunkowego, które działa w nowoczesny sposób i nie wymaga dojazdów do siedziby? Open Profit oferuje szeroki zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych. Pomożemy w każdej sprawie związanej z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej – łączymy komfort z pełnym bezpieczeństwem i zapewniamy doradztwo na każdym etapie prowadzenia biznesu. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Rejestracja firmy – Bydgoszcz

Ze wsparcia specjalistów warto skorzystać już na etapie zakładania działalności gospodarczej. Rejestracja firmy w Bydgoszczy to proces, który wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji, takich jak choćby wybór formy działalności i formy opodatkowania. Na wszystkie pytania odpowiemy podczas spotkania online (Microsoft Teams), a także pomożemy w rejestracji online, weryfikacji poprawności wpisu i zgłoszenia firmy do ZUS.

Biuro księgowe Warszawa

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Nasze usługi kadrowo-płacowe oferujemy zarówno przedsiębiorstwom, które zatrudniają jednego pracownika, jak i firmom mającym status agencji pracy tymczasowej. Zapewniamy wysoki poziom organizacji i przepływu informacji. Jeśli chodzi o kadry i płace, biuro rachunkowe w Bydgoszczy oferuje m.in.:

    • gotowe wzory umów,

    • przygotowywanie list płac,

    • doradztwo przy wyborze formy zatrudnienia pracowników,

    • prowadzenie elektronicznych teczek osobowych,

    • wysyłanie deklaracji PIT i ZUS.

Usługi księgowe dla firm z Bydgoszczy

Naszą ofertę kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw prowadzących księgowość w formie Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencji przychodów opodatkowanych ryczałtem, karty podatkowej lub ksiąg rachunkowych. Bydgoszcz to miasto, w którym prowadzisz działalność gospodarczą? Powierz nam swoje sprawy księgowe i skup się na prowadzeniu biznesu. Z nami nie musisz się martwić zatrudnianiem specjalisty czy kupowaniem oprogramowania księgowego, a dostęp do swojej księgowości masz przez całą dobę, z dowolnego miejsca na świecie.

Usługi doradcze dla mikro i małych przedsiębiorstw

Oferujemy coś więcej niż obsługę księgową i kadrowo-płacową – Open Profit to biuro rachunkowe, które zapewnia profesjonalne usługi doradcze w zakresie zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. Każdy Klient może korzystać z bieżącego doradztwa przypisanego Opiekuna i uzyskać wsparcie w najbardziej problematycznych kwestiach. Oprócz doradztwa specjalistycznego zajmujemy się również opiniowaniem umów cywilnoprawnych i reprezentowaniem Klientów przed urzędami skarbowymi i ZUS-em.

Księgowy Warszawa

Biuro podatkowe, Białystok – jak rozpocząć współpracę z Open Profit?

Dzięki temu, że współpraca z Open Profit jest w pełni zdalna, naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z całej Polski. Jednym z miast, w których prowadzimy księgowość online, jest Bydgoszcz. Jak rozpocząć zdalną współpracę z Open Profit? To bardzo proste! Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę w formie subskrypcji, założysz konto na naszej stronie internetowej i dostarczysz nam wymagane pełnomocnictwa. Przeanalizujemy dokumenty i przydzielimy Ci dedykowanego Opiekuna, a także przyznamy dostęp do konta w aplikacji Dropbox, przez którą odbywa się elektroniczny obieg dokumentów. Zapraszamy do współpracy nowoczesnych przedsiębiorców, którym zależy na wygodnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej oraz dostępie online do firmowej księgowości.