Biuro rachunkowe – Rzeszów | - biuro rachunkowe i podatkowe - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Rzeszów

Szukasz biura rachunkowego, które działa w 100% zdalnie i nie wymaga od swoich klientów dostarczania dokumentów w formie papierowej? Witaj w Open Profit – nasze biuro rachunkowe działa w całej Polsce, teraz również w Rzeszowie. Jesteśmy otwarci na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, którym zależy na łatwej, szybkiej i bezpiecznej obsłudze kadrowo-księgowej. Księgowość online w Rzeszowie to oferta skierowana do mikro i małych przedsiębiorstw – mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości, reprezentowaniu klientów przed organami administracji i sprawach kadrowo-płacowych. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami, dlatego świadczymy również usługi doradcze. Dołącz do zadowolonych klientów Open Profit i postaw na wygodną księgowość online!

Księgowość Warszawa

Rzeszów – oferta biura rachunkowego Open Profit

W ramach współpracy z biurem podatkowym Open Profit klienci z Rzeszowa mogą skorzystać z następujących usług:

    • usługi księgowe – dla firm prowadzących księgowość w postaci książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej lub pełnej księgowości,

    • rejestracja firmy – dla osób, które planują założyć firmę w Rzeszowie i potrzebują wsparcia w zakresie wyboru formy działalności czy opodatkowania,

    • kadry i płace – dla firm zatrudniających co najmniej jednego pracownika.

Każdy przedsiębiorca decydujący się na współpracę z Open Profit może skorzystać ze wszystkich lub wybranych usług dostępnych w naszej ofercie. Rzeszów jest miastem, w którym biuro rachunkowe Open Profit pomogło zarejestrować wiele nowych firm – może Twoja będzie następna? Po założeniu działalności możesz zacząć korzystać z pozostałych usług naszego biura rachunkowego, takich jak księgowość online czy kadry i płace. Stawiamy na kompleksową obsługę, dlatego w jednym miejscu znajdziesz pełną gamę usług dla swojej firmy!

Usługi księgowe w Rzeszowie

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które prowadzą małą księgowość (np. KPiR) lub pełną księgowość (księgi rachunkowe). Rzeszów to miasto, w którym możesz również skorzystać z naszych konsultacji księgowych online – wspieramy klientów podczas rejestracji firmy, opiniujemy umowy cywilnoprawne i reprezentujemy przedsiębiorców przed organami administracji.

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Rzeszowie

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, m.in. doradztwo przy wyborze formy zatrudnienia pracowników, prowadzenie elektronicznych teczek osobowych, gotowe wzory umów, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie list płac oraz wysyłanie deklaracji ZUS i PIT. Jeśli chodzi o kadry i płace, nasze biuro rachunkowe w Rzeszowie świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców zatrudniających jednego pracownika, jak i dla firm mających status agencji pracy tymczasowej.

Biuro rachunkowe Warszawa

Księgowość online, Rzeszów – dlaczego warto?

Chcesz przejść z tradycyjnej księgowości na obsługę zdalną? Wielu naszych klientów zdecydowało się na ten krok i nie żałuje swojej decyzji. Wybierając księgowość online w Rzeszowie, możesz zaoszczędzić sporo czasu i mieć stały dostęp do swoich firmowych spraw z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Sprawdź, co możesz zyskać!

Wsparcie specjalisty

Wiele osób obawia się, że biuro rachunkowe online nie oferuje indywidualnego podejścia do klienta. W Open Profit jest zupełnie odwrotnie: już na starcie przypiszemy Ci Opiekuna Klienta, który będzie zajmował się księgowością Twojej firmy przez cały czas trwania współpracy. Nie musisz się więc martwić, że za Twoje sprawy będzie odpowiadało wiele osób – dbamy o to, byś czuł się z nami bezpiecznie. W każdej chwili możesz też napisać, zadzwonić lub spotkać się online ze swoim Opiekunem, zadawać mu pytania i prosić o doradztwo.

Oszczędność czasu

Wiele tradycyjnych biur księgowych wymaga osobistego dostarczania dokumentów lub wysyłania papierowych faktur pocztą czy kurierem. Z kolei spotkania z księgowymi odbywają się zwykle twarzą w twarz, co wymaga czasochłonnych dojazdów. Jeśli chodzi o biuro rachunkowe Open Profit, nasze usługi księgowe w Rzeszowie świadczymy w 100% zdalnie – dotyczy to zarówno dostarczania dokumentów, jak i organizowania spotkań. Wykorzystujemy możliwości, jakie daje nam rozwój nowych technologii: faktury co miesiąc przesyłasz nam w aplikacji Dropbox, a na spotkania umawiamy się w Microsoft Teams. Prawda, że proste?

Biuro księgowe Warszawa

Dostęp 24/7

Z nami masz dostęp do swoich ksiąg rachunkowych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu – z każdego miejsca z dostępem do internetu. Zapewniamy elektroniczny obieg dokumentów, dlatego nie ma możliwości, by faktury zagubiły się po drodze czy uległy przypadkowemu zniszczeniu.

Elastyczna oferta

Zależy nam na tym, by usługi księgowe w Rzeszowie były w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Przed podpisaniem umowy zaproponujemy więc spotkanie online, na którym zapoznamy się z Twoimi potrzebami i wspólnie wybierzemy usługi z naszej oferty. Nie musisz znać się na księgowości, by rozpocząć współpracę z Open Profit – zależy nam na tym, byś mógł w 100% skupić się na prowadzeniu biznesu i nie martwić o księgowość czy kadry i płace. Zdalne biuro rachunkowe w Rzeszowie to wygoda, elastyczność i pełna kontrola nad rozliczeniami.

Wysoka jakość usług i bezpieczeństwo

Zespół Open Profit składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm. Nie współpracujemy z zewnętrznymi księgowymi, którzy w razie problemów odpowiadają za błędy niezależnie od naszej firmy. To z nami podpisujesz umowę, dlatego to my jesteśmy odpowiedzialni za Twoją księgowość. Posiadamy polisę na ponad 1 000 000 zł i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.

Biuro podatkowe, Rzeszów – współpraca z Open Profit

Jeśli szukasz rzetelnego partnera do wieloletniej współpracy, zapraszamy do Open Profit. Nasze biuro podatkowe obsługuje klientów z Rzeszowa i całej Polski, którym zależy na zdalnej obsłudze, wygodnej wymianie dokumentów i stałym dostępie do księgowości firmy. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszego modelu współpracy? Skontaktuj się z nami i umów spotkanie online. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i przygotujemy dopasowaną ofertę współpracy. Biuro podatkowe Open Profit ma wszystko, czego potrzebuje nowoczesny przedsiębiorca z Rzeszowa!

Księgowy Warszawa