Biuro rachunkowe i podatkowe Kraków - usługi księgowe | openprofit.pl

Biuro rachunkowe – Kraków

Zapraszamy do naszego zdalnego biura rachunkowego, specjalizującego się w szeroko rozumianej księgowości i doradztwie. Współpracujemy z mikro i małymi przedsiębiorstwami, z którymi tworzymy długoletnie relacje biznesowe. Dzięki prowadzeniu usług online jesteśmy dostępni dla klientów z całego kraju. Nasze biuro rachunkowe Open Profit świadczy swoje usługi dla przedsiębiorstw z Krakowa, Warszawy, Łodzi oraz wielu innych większych i mniejszych miast i miejscowości. Nasi wykwalifikowani pracownicy to księgowi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa księgowa – Open Profit to najlepszy wybór!

Biuro rachunkowe Kraków

Usługi księgowe, Kraków – dlaczego Open Profit?

Pełen profesjonalizm i lata doświadczenia to niejedyne zalety naszego zdalnego biura księgowego. Krakowskie przedsiębiorstwa cenią nas także za maksymalną wygodę, dlatego też każdy przedsiębiorca otrzymuje własnego opiekun, który oferuje kompleksowe usługi księgowe oraz rekomendacje podatkowe. Dzięki temu masz pewność, że finanse Twojej firmy są w dobrych rękach i możesz poświęcić się prowadzeniu biznesu.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług?

Dostępność i elastyczność

Nieważne, w gdzie jesteś – nasze zdalne biuro księgowe zapewnia dostęp do Twoich ksiąg rachunkowych 24/7. Obsługujemy klientów z całej Polski i jesteśmy dostępni dla wszystkich mikro i małych przedsiębiorców, którzy są na różnych etapach prowadzenia działalności gospodarczej – od rejestracji firmy po pełną księgowość i rozliczenia podatkowe.

Oszczędność czasu i zasobów

Dzięki korzystaniu z naszych zdalnych usług księgowych oszczędzasz czas i zasoby, które możesz przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu. Nie musisz martwić się dojazdami, czy umawianiem spotkań. Wiemy, że prowadząc działalność gospodarczą, musisz załatwiać często kilka spraw jednocześnie, przez co Twój kalendarz może być przepełniony. Nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym online, oszczędzisz sobie wyczerpujących czynności rozrachunkowych oraz stresu z nimi związanego.

Wysoka jakość usług

Jako doświadczone biuro rachunkowe (w Krakowie i nie tylko), gwarantujemy najwyższy standard obsługi. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zawsze na bieżąco z najnowszymi przepisami. Z naszym biurem rachunkowym krakowskie przedsiębiorstwa zyskają profesjonalne usługi księgowe, bazujące na długofalowej współpracy, opartej na doświadczeniu, wiedzy i nowoczesnych rozwiązaniach.

Praca księgowość Kraków

Kraków, biuro rachunkowe Open Profit – oferta

Nasze zdalne biuro rachunkowe oferuje szeroką gamę usług związanych z obsługą księgową oraz kadrowo-płacową. Początkującym przedsiębiorcom pomagamy przy założeniu działalności gospodarczej, a następnie towarzyszymy im w poszczególnych etapach rozwoju firmy – prowadzimy księgi handlowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, kontaktujemy się z urzędem skarbowym w imieniu przedsiębiorcy oraz składamy deklaracje podatkowe. Lecz to tylko niektóre usługi księgowe, którymi zajmują się nasi doradcy. Nasza działalność to bowiem kompleksowa księgowość i doradztwo w dziedzinie rachunkowości.

Pełna księgowość – Kraków

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi w zakresie pełnej księgowości. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy małą firmę – mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania, dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Dzięki temu załatwisz wszystkie sprawy rozliczeniowe w jednym miejscu. W dodatku bez wychodzenia z domu.

Biuro księgowe Kraków

Biuro podatkowe – Kraków

System podatkowy w Polsce może wydawać się dla niektórych przedsiębiorców nieco skomplikowany, szczególnie jeśli chodzi o rozliczenia w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych bądź zmiany formy opodatkowania w ciągu trwania działalności. Prowadzenie własnej działalności wiąże się jednak nierozerwalnie z koniecznością rozliczeń z urzędem skarbowym, a nasze biuro rachunkowe dla Krakowa i innych lokalizacji oferuje pomoc w zakresie wszelkich spraw podatkowych. Od rekomendacji podatkowej, przez optymalizację, aż po reprezentowanie Cię przed urzędami.

Księgi rachunkowe – Kraków

Oferujemy rzetelne i profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nasze usługi księgowe w Krakowie oraz innych miastach Polski, to rzetelna obsługa prowadzona przez doświadczonych specjalistów. W naszej ofercie znajdziesz prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia VAT, a nawet prowadzenie przebiegu pojazdów firmowych.

Księgowość Kraków

Kadry i płace – biuro rachunkowe w Krakowie

Oferujemy wsparcie w każdym aspekcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej – również w tym związanym z zatrudnianiem pracowników. Nasi eksperci na bieżąco śledzą zmiany w prawie pracy, dlatego możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy otrzymują umowy oraz rozliczenia, które są zgodne z aktualnymi wymogami prawnymi. Dlatego też oferujemy gotowe wzory umów, które dostosowujemy do Twoich wymagań. W tej kwestii możesz uzyskać od swojego opiekuna rady i usługi dotyczące:

 • najlepszej formy zatrudnienia pracownika do określonych zadań,
 • naliczania wynagrodzeń,
 • prowadzenia teczek osobowych pracowników,
 • przygotowywania deklaracji PIT i ZUS,
 • listy płac.

Rejestracja firmy – Kraków

Nasze biuro rachunkowe Open Profit to także miejsce, w którym uzyskasz pomoc i wsparcie przy zakładaniu firmy. Oferujemy bowiem pełne i długoterminowe usługi już od samego początku działalności. Zajmujemy się:

 • wyborem odpowiedniej formy prawnej dla nowo powstającej działalności,
 • wyborem najlepszej formy opodatkowania,
 • weryfikacją konieczności rozliczania VAT,
 • doradztwem w sprawach związanych z ZUS-em,
 • pomocą w rejestracji firmy online,
 • sprawdzeniem poprawności dokonanego wpisu.

Kontakt i współpraca – biuro rachunkowe Open Profit

Jeśli szukasz rzetelnego partnera do współpracy w zakresie księgowości, niezależnie od Twojej lokalizacji, zapraszamy do kontaktu. Wierzymy, że nasze zdalne biuro rachunkowe dla firm z Krakowa (oraz innych miast w Polsce) jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych przedsiębiorców.

Nie czekaj i zyskaj pełen dostęp do najwyższej jakości usług księgowych, gdziekolwiek jesteś. Dzięki zdalnym możliwościom naszego biura księgowość staje się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.